O nas

Firma Stol-Wit jest firmą wielopokoleniową założoną przez mistrza stolarstwa Mirosława Witczaka w 1987 roku. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest wykonywanie różnego rodzaju produktów z drewna. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji i montażu schodów drewnianych, a także deski podłogowej z różnego rodzaju drewna krajowego jak i egzotycznego.

 

Zaletą naszych produktów jest wysoka jakość wykonania i montażu. Posiadamy tartak i suszarnie, dzięki czemu wszystkie drewniane elementy schodów wykonane są z własnego suchego drewna. Produkcja schodów w całości odbywa się w naszym zakładzie, dzięki czemu na każdym etapie realizacji projektu mamy nad nim kontrolę. Realizujemy również nietypowe zlecenia, których inne firmy nie chcą się podjąć np. gdy z powodu braku miejsca schody muszą być wbudowane w łazienkę lub kuchnię.

 

Długoletnie doświadczenie, rozpoznawalna marka na rynku lokalnym, a także wysoka jakość wykonywanych usług sprawia, iż firma dynamicznie się rozwija. Do rozwoju firmy dążymy poprzez takie wartości jak zaufanie, uczciwość, innowacyjność oraz profesjonalizm.

 

Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych, dlatego jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na Państwa propozycje.

 

W dniach 27 lutego- 1 marca 2015 roku mogliście państwo zobaczyć nas na XXII Targach Budownictwa Interbud w Łodzi, gdzie przedstawiliśmy naszą ofertę. Zdjęcia z targów możecie państwo zobaczyć poniżej.